MSc Dissertation Presentations 2008
Name Session Date Time
Adenubi, Ademola 12 15th Sept 12.30-2.30pm
Adeyemi, Michael 11 12th Sept 12.30-2.30pm
Ahuja, Raghav 4 9th Sept 9.30-11.30am
Al Jarrah, Adnan 9 11th Sept 12.30-2.30pm
Amamgbo, Obianuju 10 11th Sept 3.00-5.00pm
Ananyi, Joy 10 11th Sept 3.00-5.00pm
Anyasodo, Bennett 11 12th Sept 12.30-2.30pm
Backhouse, David 4 9th Sept 9.30-11.30am
Brown, Anthony 13 16th Sept 9.30-11.30am
Castillo Salazar, Jose 11 12th Sept 12.30-2.30pm
Chen, Jou-Chun 11 12th Sept 12.30-2.30pm
Chen, Shi 6 10th Sept 9.30-11.30am
Clark, Alexander 13 16th Sept 09.30-11.30am
Ebai, Carl 12 15th Sept 12.30-2.30pm
Esmaeili, Ehsan 2 8th Sept 12.30-2.30pm
Feng, Xi 3 8th Sept 3.00-5.00pm
Filippidou, Afroditi 4 9th Sept 9.30-11.30am
Florence, Fraser 6 10th Sept 9.30-11.30am
Gerostathis, Georgios 1 8th Sept 9.30-11.30am
Gordon, Keith 12 15th Sept 12.30-2.30pm
Greer, David 1 8th Sept 9.30-11.30am
Guo, Zifeng 8 10th Sept 3.00-5.00pm
Harvey, James 11 12th Sept 12.30-2.30pm
Induruwana, Chanaka With ISD 19th Sept  
Joshi, Gurveesh 13 16th Sept 09.30-11.30am
Khan, Shahmahmood 5 9th Sept 3.00-5.00pm
Khemani, Gargi 13 16th Sept 09.30-11.30am
Kingston, Deborah 9 11th Sept 12.30-2.30pm
Li, Kuijiang 1 8th Sept 9.30-11.30am
Liu, Zhichao 2 8th Sept 12.30-2.30pm
Markides, Andreas 2 8th Sept 12.30-2.30pm
Masudi, Halima 10 11th Sept 3.00-5.00pm
McDowell, Phil 13 16th Sept 09.30-11.30am
Mtangaza, Habiba 12 15th Sept 12.30-2.30pm
Mussayeva, Akmaral 3 8th Sept 3.00-5.00pm
Obeidat, Hala 9 11th Sept 12.30-2.30pm
Obeng, Dominic 6 10th Sept 9.30-11.30am
Odulana, Modupe 9 11th Sept 12.30-2.30pm
Pathmanathan, Narthana 5 9th Sept 3.00-5.00pm
Peacock, Matthew 8 10th Sept 3.00-5.00pm
Perez Carbajal, Citlali 10 11th Sept 3.00-5.00pm
Pollard, Shaun 5 9th Sept 3.00-5.00pm
Protogerellis, Konstantinos 2 8th Sept 12.30-2.30pm
Rohmadi, Charis 12 15th Sept 12.30-2.30pm
Samphant, Pilipda 4 9th Sept 9.30-11.30am
Shaik, Farooq 5 9th Sept 3.00-5.00pm
Shi, Ling 3 8th Sept 3.00-5.00pm
Stanacev, Natasa 2 8th Sept 12.30-2.30pm
Sufiani, Sofia 8 10th Sept 3.00-5.00pm
Sun, Zhe 4 9th Sept 9.30-11.30am
Thavivoradilok, Oranus 7 10th Sept 12.30-2.30pm
Tian, Yuan 11 12th Sept 12.30-2.30pm
Uche, Enyinnia 13 16th Sept 09.30-11.30am
Wang, Lu 7 10th Sept 12.30-2.30pm
Wang, Tian 7 10th Sept 12.30-2.30pm
Wang, Wen 12 15th Sept 12.30-2.30pm
Wang, Ying 10 11th Sept 3.00-5.00pm
Wushishi, Ahmed 8 10th Sept 3.00-5.00pm
Xu, Bing 13 16th Sept 09.30-11.30am
Yan, Wei 6 10th Sept 9.30-11.30am
Yang, Jiangong 13 16th Sept 09.30-11.30am
Yang, Ming 6 10th Sept 9.30-11.30am
Yu, Xin 9 11th Sept 12.30-2.30pm
Zappala, Julian 1 8th Sept 9.30-11.30am
Zeng, Weijia 5 9th Sept 3.00-5.00pm
Zhao, Yuan 7 10th Sept 12.30-2.30pm

All presentations will take place in C60. See the details of sessions for further information.